Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém zobrazení Facebooku

Dobrý den. Špatně se mi zobrazuje facebook.

přikládám obrázek:

83Bez_n_zvu.png

Ostatní stránky fungují normálně. To samé dělá i na počítači u sestry vedle v pokoji. (obrázek je také vyfocen u sestry na počítači mě nějak nefunguje ta klávesa). Vúbec netuším co s tím. Prosím vás o radu. Děkuji :)

Postup je najst si to v nastaveniach tvojho prehliadaca.
A dalsia vec je skontrolovat tie PC poriadne (v nudzaku alebo z live CD) viacerymi antivirmi (skus superantispyware aj eset online scanner) na pripadne vtipne viry blokujuce FB. Alebo cistou instalaciou Win samozrejme tiez odstranis vsetky pripadne viry.
Mozes sa pripadne obratit na podporu FB je to komercna spolocnost tak nech si ten nefunkcny srot web trochu spravia. Alebo ten srot web nepouzivaj, nikto ta k tomu nenuti. Na pisanie hovadin je milion alternativ.