Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC HD 2 android - layar

Zdravím... Mám problém s aplikací layar... Ukazuje jen černé pozadí s horizontem, při spuštění nějaké vrstvy a když dám Scan, tak se ukáže Tap to View, ale po kliknutí se nic neděje. Čím to může být? :)

asi nieje kompatibilná s Tvijim telefonom,layar ešte nieje finálny,takže chyby sa môžu vyskytovať,treba si kontrolovať stupeň vývoja aplikácie,updaty,upgrady,vychytávanie bugov....aplikácia je zatial free,platená bude finálna verzia po úplnom dokončení a vychytaní všetkých chýb...