Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neukazuje hdd

dobry opät ja windows 7 som nainstaloval ale neukazuje my hdd mam ich totiz 2 ten mensi hdd 40gb kde mam nainstalovany win my ukazuje ale ten druhy 320gb neviem nikde najst ... prosim pomoc rychlo

Ten 40gb je SSD nebo klasika plotnový? Jestli je to klasický plotnový tak bych se dlouho nerozmýšlel zazálohoval bych všechna data a tento zastaralý disk jednoduše vyhodil.Akorát ti bude brzdit systém.

Máte v Biossu nastaveno Master a Sláve
Dale skontrolujte jestli jsou zapojeny na správný kabel bez přerušeného vodiče /otvoru,
Ověřte polaritu kabelu tzn ,že vodič označený červeně je zapojen do konektorů tak yby směřoval k pinu 1.
Používately metody Ceble slect ,ověřte jestli jsou disky nastaveny na režim Cable select

To be continued