Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čím překonvertovat PDF do HTML...

... tak, aby to bylo použitelné. Několik hodin jsem zkoušel všechny možné free programy co vyplivnul Google a výsledek je vždy naprosto nepoužitelný.
Jedná se konkrétně o tento dokument:
http://www.hp.cz/spotrebak/pdf/Kompatibilita-HP_Ink jet_inkoustove_%20kazety_08-06.pdf
Zkoušel jsem i on-line konverzi přímo na Adobe, ale výsledek se ani po pár hodinách žádný nedostavil.Pořád to řve Please wait... Zřejmě mám čekat navěky.
Údajně to jde v pohodě udělat v plné verzi - Adobe Acrobat, ten ale nemám a krást to kvůli jednomu převodu nechci.
Nenašel by se prosím někdo, kdo má Adobe Acrobat nainstalovaný, kdo by ten soubor uložil do html a poslal na mejl jirka.povolny@seznam.cz?

Situace se má takto - nainstaloval vyzkoušel jsem plno různých zaručených postupů a instaloval spoustu více či méně nechutných programů. Zkoušel jsem i Adobe Acrobat 6 a Adobe Acrobat 7, zkoušel udělat i menší výřezy z dokumentu.

Výsledek je zcela nulový - vždycky z toho vyleze absolutní paskvil.
Všechny jiné pdf dokumenty jsem v pohodě uložil jako html, ale tenhle prostě ne.

Otázka zní:
Najde se tady někdo, kdo to nějak dokáže převést do nějakého lidského formátu?

Takže závěr je ten, že tento dokument prostě převést do nějakého normálního formátu NEJDE!

Jenže - ono to nejde ani vytiskout v nějakém použitelném stavu - velikost je na jednu stránku a výsledkem jsou jakési nečitelné tečky (původně znaky) v hustém rastru.

Otázka zní - jak to mám vytisknout aby to bylo čitelné?
Jsem já totální blb, nebo jsou blbci u HP, kteří na své oficiální stránce uveřejní tabulku kompatibility, která je zcela nepoužitelná?

Zkoušel a zjistil to co já - že převést to prostě nejde. To jsem vzdal.
Teď už bych se spokolil s tím, kdyby se to dalo alespoň vytisknout čitelně na běžné laserové tiskárna formátu A4. Bohužel jsem nepřišel na žádnou možnost, jak to tisknout na čtyři nebo šest stran - jako to dovede třeba Excel.

Na to jsem taky myslel, potíž je v tom, že takhle můžeš udělat okraj a záhaví, kde je jasná návaznost. Ale ne ten vnitřek - to jsou jenom křížky, nedá se dodatečně zjistit, o kterou část se vlastně jedná. Tudy cesta bohužel nevede.

Nie je až tak ťažké napísať program, ktorý z toho tie dáta nejako dostane: urobiť screenshot, prejsť políčka, skontrolovať, či sú zaškrtnuté a uložiť do súboru (v C# je to na 48 riadkov :-)).

Pošli mi e-mail alebo napíš na ICQ, kam Ti mám poslať ten dokument vo formáte CSV (dá sa otvoriť v Exceli).
// edit: Nič posielať nemusíš, nabudúce si lepšie prečítam celú otázku...