
Kdy bude nová verze poradny?
Hojte,
jen tak ze zvědavosti, kdy bude nová verze poradny? Tuším, že mělo už něco být. Chápu, všichni mají spousty práce, svoje místo na trhu už máte, etc, etc. Ale třeba bazar je nepoužitelný, ostatně to i dokazuje množství inzerátů, které se tam objevují přes poměrně vysokou návštěvnost samotných poraden a stejně tak, že engine není schopen ani udržet v paměti co už uživatel viděl za příspěvky při přechodu na různá pc, ev. mobilní zařízení.
Nebo už to prostě máte v 3,14či a jede se na setrvačník?
Já osobně když něco na poradně hledám, tak to hledám přes google, pač je to rychlejší, i když poradna má nějaké rozšířené možnosti hledání index. Tak než se mi načtou výsledky při hledání v poradně, tak mám v googlu už najetý
.
Zkus do Google napsat kratoogle.
A co bych měl Karle jako nalézt?
Kráťovo hledátko. Já myslel, že na to klikneš.
Aha, taky mám takové podobné hledátka na domovské stránce:
![[10152-screenshot-3-jpg]](/file/view/10152-screenshot-3-jpg)
jj tohle mě trápí taky docela dost. Člověk sem tam kukne do Poradny v práci, doma, na cestě z mobilu... a ztrácí se.
jj serverový cookies- to by byla věc. bébéčkový fóra je umí.
kdejaky fora je umi. Dokonce mam pocit, ze to je u diskuzniho fora zaklad
nechci prudit, jen to je jedna z veci, ktere mi chybi nejvice.
Další podnět ke zlepšení. Všiml jsem si, v podstatě až dnes, že komentáře u zpráviček neukazují, zda nějaké od posledního přečtení přibyly či ne. Docela bych to uvítal, musím si pamatovat počet komentářů a dle toho pak rozklikávám znovu..