Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém .avi.

Zdravím mam problém stim že ještě asi před hodinu když jsem pustil nějaký video v .avi tak normálně vše šlo obraz + zvuk a teď když to spustim tak mi jde jen zvuk tak bych se chtěl zeptat kde na W7 se to dá zase nastavit zpátky aby to šlo normálně..

Díky za odpověd.

Moc si toho nenapisal, pretoze *.avi je len kontajner (zapuzdrenie, obalka), nic nehovoriace o tom aky kodek na video a zvuk bol pouzity.
Co sa stalo medzi "nejde / ide". Co si zle odklikol, alebo co si medzi tym instaloval?

Mas vytvoreny "bod obnovy"? Ak mas, moses sa vratit "v case".

No těch věcí bylo docela dost, jelikož jsem dělal něco v sony vegasu a nešlo mi tam dát jedno sekundový video pořád to psalo nějaký problémy tak jsem ho musel překonvertovat tak jsem stáhl pár těch konverterů no...
Nakonec jsem to tam dostal ale teď právě už se nedá koukat na to video no ale , jinak jakej formát je jen na video a zvuk?

" tak jsem stáhl pár těch konverterů no..."
Ked to bola "jednorazovka". tak sa vrat na "bod obnovy" pred tym, co si si pocahal kodeky.

"ale teď právě už se nedá koukat na to video"
Stiahni si program MediaInfo, prva odpoved od Nico Belic, ignoroval si, ale ked chces riesit problem, tak reaguj.
Otvor si Tvoj problematicky subor v "MediaInfo", alebo v "GSpot", su to male programky (netreba ani instalovat, mozes spustat z USB).

Potom budes vediet presne s akym kodekom mas problem (avi neni kodek, je to nakupna tazka do ktorej mozes narvat vselico).