Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem free antivir pro P2 233 Mhz,32RAM

Zdar lidi.Poraďte mi nějakej free antivir pro tuhle šunku.
Pentium 2 233 Mhz
32 RAM
FX5200
Win 98

Snad to stačí tohle info.Já si stáhnul Avast, ale ten si myslím, že je pro tohle PC dost náročný.Bude se to používat jenom na psaní ve Wordu a serfování po netu.Dík moc

[mod]Dovolil jsem si upravit predmet a text. 64MB->32MB (rh)[/mod]

Tak jsem nainstaloval Windows NT4 Workstation CZ.Příjde mi to opravdu trochu svižnější.Jenže na začátku instalace to chtělo naformátova disk, jenže těch 12 GB HDD se mu zdál pořád velkej, tak jsem to tam rozdělil.Udělal jsem systémove disko velikosti 1GB pod dojmem, že těch zbívajících 11 GB bude jako druhý disk.Jenže ejhle, nějak tam není a nevím jak se ho dopídit.Pomozte prosím.Jo a ten stávající jsem naformátoval do NTFS.Dík

P.S.:Kde prosím stáhnu poslední SP pro win NT4? Já tam mám sp1.Dík

NT je snad míň hardwarově náročný než 98,ne?

Tak nastejno. Použitelné pro práci jsou jak NT tak Windows 98 od 64 MB RAM. Windows 95 a Windows NT 3.51 tak od 32 MB RAM.

Jinak co se týče 12 GB disku, tak jak si psal "že se NTčkům zdál velký", tak kdyby sis přečetl tu hlášku přes celou stránku při instalaci tak tam bylo vysvětleno co se děje a co to znamená :-)