Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "po spuštění" - co vypnout?

Stačí keď normálne odinštaluješ (cez ovl.panel): McAfee, ICQ, DaemonTools... Uvidíš to zrýchlenie... :-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny