Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "po spuštění" - co vypnout?

Tak holt postupuj tak, že budeš postupne vypínať v codestuff jeden program po druhom... Vždy reštart systému a potom skúšať či všetko "čo potrebuješ" funguje...:.(

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny