Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při prohlížení internetu mi spadl systém

Ahoj, jsem dost v šoku, doufám, že jsem nechytla nějakej vir. před chvílí jsme prohlížela nějaký horoskopy a zničeho nic mi zmodrala obrazovka, šla v jiným systému (asi DOS) a cosi tam bylo napsané jako DAMAGE computer a odpočítávalo to...nicméně se to restartlo a normálně spustilo...ukázalo mi to tuto chybu:

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0.256.6
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 1000008e
BCP1: C0000005
BCP2: 81754CB0
BCP3: C890FAE0
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 256_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Minidump\Mini071912-01.dmp
C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\WER-126423-0.sysdat a.xml
C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\WERB9CC.tmp.version .txt

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid =0x0405

prosim vás, mám tu vir, či co to bylo? děkuji

Pokud ti má někdo poradit, tak sem dodej ten soubor C:\Windows\Minidump\Mini071912-01.dmp
Ono je vhodné si při té modré obrazovce přečíst, co se tam píše... Je tam i něco takového, jako: Pokud je to poprvé, tak zrestartujte PC a jeďte dál. Pokud se to bude opakovat, tak je zle!