Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přihlášení

Napíšu jako nepřihlášený nový příspěvek a až po odeslání zjistím resp. poradna mi to oznámí, že nestačí napsat jen svůj nick a že tento nick je registrovaný a že se asi musím přihlásit.
Nu což, přihlásím se ale to, co jsem napsal je beznadějně ztraceno.
Nešlo by s tím něco udělat?

zkusil jsem si napsat nepřihlášený odpověď, uvidíme jak backspace...
po přihlášení je pole příspěvků prázdné, ale pro delší text e vrať šipkou zpět na minulou stránku (a odhlášený), text se objeví, ctrl+a ctrl+c ho foukneš do schránky, znovu přihlásit, pastnout a už to pro podruhé víš