Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDA - vymena displeje

Tak uz na me taky doslo - PDA vypadlo, nezacvaknutej futral se v letu otevrel, displej se rozkrapnul.
Predbezna cena v autorizovanem servisu (Getronics) je 8000,-.
Nemate nekdo nejaky tip, jestli treba nekde neprijde vymena displeje levneji, nez to tam odnesu? Jedna se o Fujitsu Siemens Pocket Loox 720.
Diky

EDIT: Nevite treba o necem jako http://www.pocketpctechs.com/main~unit~Loox_Pocket_ Loox_720-495~area~repairs~item~LOX-LCD01.htm ale v Evrope?

Prave mi z Getronicsu poslali upresnujici mail, ze cena s praci bude vlastne 10500,- takze na ne pecu...
Diky za rady, uz prohledavam inzeraty.:.(
Kdybyste nekde precejen narazili na nejakej rozmnej display replacement jako je na tom pocketpctechs.com, budu moc rad.