Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Makro na součet jednoho sloupce v zápatí stránky

Dobrý den,
mám za úkol vytvořit knihu jízd v Excel.
Ve sloupci F mám "Počet ujetých kilometrů". Potřebovala bych takové makro, abych měla na konci každé stránky "Celkový počet ujetých kilometrů"=součet všech kilometrů z sloupce F.
Mohl by mi prosím, prosím někdo pomoci?
S tímhle vážně vůbec neumím, ale mnoha lidem by to usnadnilo práci.
Předem moc děkuji. Popřípadě mohu dokument zaslat.
awgee

stačila.
jenže to budou vyplňovat zaměstnanci, tudíž nevím, kolik buněk bude obsahovat. a já potřebuji dát celkový součet do zápatí nebo pod poslední zápis. a to právě nevím, jak udělat, aby tam byl automaticky bez toho, aby oni museli něco udělat. protože oni si tam sami součet nedají.

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)

Dim PosledniRadek As Long
Dim Soucet As Long

PosledniRadek = Cells(Rows.Count, "F").End(xlUp).Row
Soucet = WorksheetFunction.Sum(Range("F1:F" & PosledniRadek))
ActiveSheet.PageSetup.CenterFooter = _
Format("Počet ujetých kilometrů: " & Soucet)
End Sub