Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nechcou se zobrazovat miniatury u souborů

Zdravím, mám jeden problém. Vždycky se zobrazovali a najednou nechcou - miniatury souborů. Především jde o videa. U některých se zobrazí u některých ne.
Nevím, jestli to pomůže, ale předtím, než se začaly nezobrazovat ty miniatury, tak jsem obnovoval 'Index uživatelských zkušeností s Windows'.

Prosím o pomoc a předem děkuji :) A ještě dodávám, že o změně zobrazení těchto souborů mi psát nemusíte. Chci vědět, co tento problém způsobilo. Jo a mám originální Windows 7 Home Premium - 64bit.

A ještě obrázek:

Skús otvoriť Počítač - pravý klik na disk C - spusti čistenie disku - môžeš zatrhnúť všetko, alebo iba "miniatúry" - súbor s miniatúrami sa vyčistí...
Otvor si priečinok s videami a počkaj nech sa miniatúry znovu vytvoria.