Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta dat - Android

Zdravím

Tak dneska jsme měnil SD kartu... Udělal jsem to následovně. Vytáhnul kartu. V tu ránu spadlo pár aplikací, které na SD byly, dal jsem ji do PC nakopíroval obsah na pc. Vytáhl z PC, dal jsem tam tu novou, nahrál do ní nakopírovaný obsah, vrazil do mobilu a rebootoval.

Výsledek

Karta funguje

ale

Veškeré aplikace, kromě asi šesti, se začli tvářit jako nenainstalované. Jejich loga se změnili na android postavičku a nejdou spustit. Od každé zbyla památka v podobě max 200 KB souboru... Takže nyní je musím znova instalovat, samozřejmě jsem ztratil i některá nastavení aplikací tad... :evil:

Co se pokazilo? Mám ještě nějakou šanci, získat aplikace zpět? Podotýkám, že když tam dám opět starou kartu, vše funguje ;)

Mám HTC HD 2 s androidem 4.0.3.

Opravdu netuším... Žádný správce, prostě v Tento počítač otevřu I: ctrlc, vlezu do D: ctrlv, dám novou kartu, vlezu do déčka, zkopíruju, vlezu zpátky na novou kartu a vložím. Žádný soft jako TCMD nebo tak něco, nepoužívám.