Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je vir v pagefilesys nebezpečný ?

Mám takový zajímavý dotaz. Strčil jsem zavirovaný hdd do svého počítače a pustil odvirování.Avast našel vir v pagefile.sys na tom připojeném disku (WinXP). Zajímalo by mě jestli se při startu počítače (až ten hdd vrátím a pc zkompletuju) ten vir může přes pagefile.sys znovu nahrát do paměti a spustit nebo ne. Pochopitelně jsem pagefile smazal ale zajímá mě to. Dík

Ak vsetko funguje tak ako ma, tak nie, nie je to mozne aby sa vir nacital z pagefile.sys. Ak je vo win nejaka diera, tak ano, je to mozne aby sa nacital :-)
P.S. predpokladam ze v sprave pamati ziadna diera nie je takze predpokladam ze sa nacitat nemoze. Bol len pri poslednopm spusteni v RAM a odstrankoval sa do pagefile.sys, pagefile.sys sa nepremazava, nie je dovod, az sa bude strankovat nova stranka RAM tak sa stare data v pagefile.sys prepisu novymi.