Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WindowBlinds mi rozbil počítač

Ahoj, chtěl jsem si změnit motiv na pc a dočetl se o programu windowblinds. Po nainstalování mi sice naskočí windows, ale nic tam není. Jeiné co mi jde spustit je správce úloh a procesů, ale žádná úloha tam není zaplá.
Poraďte mi prosím někdo.
Předem díky.

Otázkou je, jestli to odinstalace vyřeší. Já mám s těmhletěma "užitečnýma cool utilitkama" zkušenosti takové, že nenávratně přepíšou systémové soubory a oprava není jen tak. Naposledy s utilitou na změnu boot obrázku, která nenávratně poškodila ntoskrln.exe a podobné s jednou takovou, která měla v XPčkách navodit Vista vzhled.