Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows se nespustí

Zdarec.
Mám problém s notebookem Acer aspire 5551 a jeho OS Win 7 Ultimate 64bit. Ze dne na den přestal fungovat(nic jsem neinstaloval ani neměnil). Při zapínání se mě zeptá jestli chci spustit Windows normálně, nebo v nouzáku, nebo v nouzáku s možností internetu(vždyť to znáte). Když dám cokoliv, tak se jakoby načítá vše jak má, ale pak se asi na vteřinu objeví myš a napíše mi to že Instalační program spouští služby. To asi po cca 2 minutách zmizí a opět naběhne tabulka s výběrem, jak chci spustit Windows. Je nějaká možnost zachránit data, nebo už si můžu připravovat CD na přeinstalaci Windowsů? Thx

Máš nějakého kamaráda? Dones mu svůj disk, nakopírujte data na jeho pc. Pak si udělej novou instalaci win (a nejlépe si hned rozdělit disky na datový a systémový, abys už tento postup nemusel opakovat). A Pak si zase ty svoje data od něho zkopíruj. :puff: