Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Objednané služby v zahraničí. (Prosím o pomoc)

Ahoj, obědnal jsem si za 60 dolarů na zahraničních stránkách compiler. Už to trvá 4 týdny a pořád mi službu nespustily. Asi po dvou týdnech mi napsal ať mu pošlu důkaz platby. Poslal jsem mu tedy fakturu o zaplacení. Od té doby se neozval. Neumíte prosím někdo Anglicky? Potřeboval bych přeložit větu , něco jako "že kdybych věděl že ani po měsíci nebudu mít službu spuštěnou tak že bych 60 dolarů neplatil" . Vím že si to můžu přeložit v překladači, ale nepřeloží to dokonale, a já nechci aby viděl že neumím ani anglicky. Nevím kam se jinam obrátit. Pokud sem tento dotaz nepatří tak se omlouvám.
Změna předmětu, původně: Obědnané služby v zahraničí. (Prosím o pomoc) (shark.jd)

na jakych strankach jaky compiler? Trebars si to zaplatil blbo. Nevratila sa ti ta platba nahodou po tyzdni na konto ako neuspesna?
Keby si to platil kreditkou a predajca sa hra na mrtveho chrobaka tak potom mozes sa obratit aj na svoju kreditkovu spolocnost nech to stornuju a mozes mat potom na haku ty predajcu