Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastni status na Facebooku - lze zjistit z jake IP byl vlozen?

Zdravim. Mel bych problem. Je tomu tyden co jsem vlozil na Fb status u ktereho se mi propsalo ze byl vlozen v okoli jineho mesta nez jsem se nachazel. Problem je v tom, ze jsem mel byt v tomto meste viden s jakousi zenou, coz neni pravda. Pritelkyne si povsimla vlozeneho statusu a domniva se, ze jsem ve meste byl. Chtel bych ji dokazat ze status byl vlozen z me Ip adresy.

Ono to nejde zopakovat? Netuším o co jde, fejskúk nemám.
Zkus přítelkyni místo na fejskúk poslat sem do Poradny.