Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaloha

Zdravím, potřeboval bych zálohovat NB, ovšem chtěl bych vytvořit bitovou kopii systému a v ní by byly jen zakl. věci, které už v NB byli, na začátku jsem jaksi zálohu podceňoval, nedávno kámošovi spadl systém nebo co(neměl zálohu), tak mu tam někdo hodil nový systém a teď mu to píše, že má nelegální windows, nechci, aby se to stalo i mě ;D
Zkoušel jsem se dívat na tu zálohu, ale nikde jsem nenašel, že by v záloze byli ty věci např. z 1.1.2012 a vybrat si sám soubory, které chci zálohovat, na to si netroufám, mam strach, že bych něco důležitého vynechal a celý NB tak jak je zálohovat nechci, určitě by se tam po půl roku našel pěkný bordel ;D
Díky za rady

kámošovi spadl systém nebo co(neměl zálohu), tak mu tam někdo hodil nový systém a teď mu to píše, že má nelegální windows

ten nekdo to byl jiste velky IT profesional :DD
1)pokud mas legalni OS, objednej si sadu recovery DVD pro obnoveni operacniho systemu do tovarniho nastaveni od vyrobce sveho notebooku
2)zalohuj bud pomoci rozdeleni disku (viz Brtnik, rika ti to neco ? umis to udelat?)
nebo zalohuj pravidelne kazdy tyden svoje dulezita (cili Wordy, Excely, ktere jsi vytvoril jen ty a nikdo jiny je jinde nema a taktez fotky z tvoji dovolene) data na USB flashku, USB harddisk nebo DVD disk.
Nedulezita data (napriklad stazene filmy, mp3) zalohuj podle svych financnich moznosti na USB harddisk nebo je nezalohuj a stahnes si je pak znova