Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inst. CD Win 98+SE+ME, co přidat?

Rozhodl jsem se udělat si jrdno instalační CD s instalačkou Win98, Win98SE a WinME. Abych měl vše pohromadě na jednom CD. No a protože z toho vyhážu pár adresářů, čekám že mi zbude místo. Poprosil bych o tipy, co na to CD přidat za nástroje a aktualizace (nejlépe nějaký roolback), IE 5.5, IE 6.0, USB mass storage atd. Máte nějaký nápady?

Pavel

Tak aktualizace jsou spíš otázkou Windows 98 SE, jelikož Windows 98 FE a ME jsou již delší dobu buď oficiálně nebo neoficiálně unsupported. Existuje neoficiální "Service Pack" pro Windows 98 SE, osobně bych se ho ani bidlem nedotkl ale vím že Ty nejsi tak vybíravý ve výběru utilit a nástrojů :-), takže myslím že bude tím co hledáš - obsahuje i haldu USB driverů a takové ty věci.

Já si ho udělám pěkně jako multiboot s grafickým rozhraním, a asi přidám obrazy pár disket, jako DOS 6.22, spouštěcí Win, Ghost, Memtest a tak...

Právě proto se ptám, zda mi někdo něco doporučí, chci to dělat pouze jednou, tak ať výsledek stojí za to.

Pavel

P.S.: Pětadevadesátky bych už stejně nikam neinstaloval...