Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modrá smrt

Zdravím, furt mi skáče modrá smrt. Nevím proč, ale tipoval bych to na Ramky. Poradíte mi prosím nějaký program na otestování Ramek? (nějaký lehký)
Nikdy nevím kdy vyskočí. Nejčastěji když koukám na video na internetu a chci to třeba přeskočit. Už mi vyskočila i několikrát denně

Windows 7 Professional x64
AMD Athlon II X2 250 (3,0GHz)
Kingston DDR3 1333MHz (2x2Gb)
Radeon X1600 (256Mb)
MSI 760GM-E51 (základní deska)

Omlouvám se za kvalitu fotografie.

Děkuji za pomoc.

ááá:Dnemůžu to pořádně přečíst ae..STOP...nechce to aktualizace nového hardwaru nebo softwaru a takový hlody ?
Hele, obsah složky Minidump ho´d na net a udělej testy rámek "Memtestem" a taky asi i otestuj pevnej disk.Ten memtest nech aspoň 2- 3 hodiny.Já nvm aspoň 3x ho udělej.

Popřípadě si spusť Heavyload a hardware monitor.v Heavy. spust zátěžový test a po 10 minutách udělej screen hardwaru monitoru a mrskni to sem do příspěvku...
Pak bys mohl stáhnout CrystalDiskInfo, v nabídce úpravy dej kopírovat a vlož to sem...

Nechci tě strašit ae já to měl cca a asi pevnej disk...postě nemá cenu to dávat do opravny, když to mam 5 let starý...novej pc stejně chci.. :)