Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil - ulomil se krytek

cau, myslim ze todle sem asi nepatri, ale mam problem s mobilem, ulomil se mi takovy krytek ktery drzel sim-kartu pripevnenou, no a ten krytek jsem stratil, a jakmile dam sim-kartu do mobilu bez toho krytku tak to blbne, nekdy nenajde,nekdy jo, a pak zase vypadne, atd, nevi nekdo jak by se to mohlo dat upevnit ? :// ten krytek uz nenajdu to vim... napadlo me skusit z jineho mobilu krytek, ale tam sou jiny velikosti diky za odpovedi
Změna předmětu, původně: mobil (karel)

oboustranná tenká (fóliová) lepicí páska na kartu (nechat díru na kontakty). Nebo obráceně, na kartu nalepit kus pěnové gumy. Nebo použít z druhé strany karty pěnovou oboustrannou lepicí pásku (bude fungovat jako přítlak), ze které se neodstraní ochranná fólie.

dik, uz to neukazuje chybu ze neni vlozena sim karta, ale mam tu jeden problem ted, nejdou mi posilat zpravy, ani multimedialni zpravy ani nic... ani ani *104*# na zjisteni kreditu nejde....

pri *104*# pise: Vysledek neznamy
Pri posilani klasicke zpravy , napisu text, dam cislo, a pak to pise odesila se.. a pak to napise chyba pri odesilani zpravy, skousel jsem i jinou simkartu a to same... a na uvodni obrazovce ( hlavni ) neni napsano O2 jako driv.. napada me jen ze bud spatne tesni simkarta nebo je problem v telefonu... ale pred 2 tydnama slo vse jak ma ... :// nevi nekdo?? /

no mam 2 mobily, stejne, a u toho druhyho uz to de normalne teda krom MMS !! kdyz chci poslat MMS na email, ( obrazek ) tak to posila 4 min a pak to presune do slozky K ODESLANI a napise chybu Multimedialni Zpravy se nepodarilo odeslat.. jelikoz tam mam tu samou Simkartu ze ktere jsem odesilal pred tydnem 10 MMSek a zadny problem, tak to nebude chyba s simkrate ne ?