Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Partition Table Doctor - zkušenosti ?

Jelikož jsem měl problémy s výměným diskem v rámečku, nainstaloval jsem Partition Table Doctor 3.0. Problémy tohoto disku se vyřešily, protože jeho chyby způsoboval výměnný rámeček, ale:
Při spuštění tohoto programu mi vyskočí hláška "Error: The CHS start sector of the partition 2 on hard disk 1 is 14811993. The right start sector is 31262553. Do you want the correct the error?"
I když anglicky neumím, smysl je mi jasný, jen se bojím abych opravou nepřišel o data na disku se kterým jinak nemám žádné problémy, a kterých je tam tolik, že je nemám kam zálohovat. Disk je Seagate IDE 160GB rozdělený na 15GB systém a zbytek data, FAT32, a v tomto stavu jde bez problémů víc než rok... Máte s tímto programem někdo zkušenost? Dík za rady.

CHS neviem zhlavy ako je reprezentovany v partition table, ale klasicke CHS ma limit 8GB, a teda 15GB sa premietne na 7GB (15-8=7, z toho vyjde sektor 14811993 to je na ca. 7GB), radsej by som to teda neopravoval, ptz. sa to IMHO opravit neda. Program by som odinstaloval, naco ti to vobec je? Nudis sa a dlho si uz nevytahoval data GetDataBackom z posahaneho disku?