Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boujou 5 - Error 300 ''The movie file/s was not found''

Ahoj,
jsem editor začátečník a do svého nového videa jsem potřeboval natrackovaný 3D text. Stáhl jsem Boujou a spustil, ale když jsem importoval JPEG Sekvenci, vyskočil na mě Error 300 ''The movie file/s was not found''. Zkoušel jsem program reinstalovat, spustit jako správce a přidla jsem si ho do vyjímek v Avastu. Stále stejný erorr :(. Google nepomohl a officiální stránky produktu mají Support pro mě nepochopitelný a nedostačující. Neví někdo prosím co s tím ? Ostatním to funguje bez problému. Děkuji za každou smysluplnou odpověď :).

OS: Windows 7 64-bit
RAM: 4GB
Grafika: ATI Radeon HD5750

Místo nicneříkajícího slova problém a přiblblého smajlíku je lepší napsat podstatu dotazu
Změna předmětu, původně: Boujou 5 problém :( (host)

to je problém skoro všetkých 3Dprogramov,videoeditačných programov,že pokial sa niekde v ceste k súborom vyskytujú v názvoch regionálne znaky,tak ich program,ktorý má obvykle anglické jadro,nevie nájsť,resp ich ignoruje aj pri načítavaní etc...na to si treba dať pozor a nepoužívať v názvoch mäkčene,dlžne,české u s krúžkom,tvz.zakázané znaky vyhradené pre systém-rôzne lomítka,výkričníky,otázniky etc....miesto názvy napr. Jiří v ZOO Liberec použiť radšej jirka_v_zoo_liberec,alebo Jiri_na_vylete_v_ostrave,bude to síce vyzerať divne,ale nebude to neskôr robiť problémy.....

Už jsem na to přišel....

Musíš si záběry které chceš natrackovat například přímo do složky hned na disku, akorát v názvu složky nesmí být žádná čárka, háček atd..... To je vlastně ono... Boujou nedokáže najít cestu k souborům ve kterých jsou čárky, háčky atd.... Místo toho to tam dá ?. That's it!

Mimochodem nazdar Tomcate... :D Jak se má MenT?....