Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s nabíháním PC

Zdravím,
mam taková malý problémek, poslední dobou se mi při zapnutí PC objevují tyto hlášky: "A disk read error occurred", press Ctrl + alt + del to restart....ted taky nově "Boot MGR is missing, press Ctrl + alt + del to restart".....tak to restartuju a většinou se to napíše znova to samé, proto uplně vypnu PC a pak to až zpravidla naběhne normálně do Windows 7....příjde mi, že pomáhá, když odpojim před startem windows Wifi USB nebo DVB-T USB...jinak mam dva Hardisky (80system + 500 kraviny)....
Předem díky :)

taky dobrý fór, starý a pomalý 80G disk na OS.. ;-)

buď ti odchází zdroj (podle všeho ty budeš šetřílek, který si NIKDY nekoupí pořádný zdroj, že? Sračka s nápisem 500W za pěťo přece stačí!), nebo disk nemá dotlačený konektor, nebo už samotný disk umřel.

zdroj mam rok starej, (kupoval sem ho zvlášt, takže by to neměl být vyloženě žádnej šmejd - seasonic 400W SS-400ET - stál kolem 900 ) ... jinak ten disk co používám na systém je 80Gb, starej 6 let, seagate (SATA)....ale kabely dotlačený sou....to jestli může bejt nějakej kabel od saty špatnej to je otázka.