Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android a pc

dobrý den,
potřebovala bych poradit. když připojím přes usb k notebooku telefon samsung galaxy mini, tak mi na telefonu naběhne, že se nabíjí, ale v notebooku nikde není, že by byl připojen. potřebovala bych zálohovat data a tohle mi dělá čáru přes rozpočet. předem díky za jakoukoli informaci.

Místní rádci jsou možná trošku vedle, Samsung Mass Storage totiž už nepoužívá. Vše probíhá přes protokol MTP a v telefonu se rozhodně nic volit nemusí, připojí se sám. Nemáte náhodou Windows XP?

EDIT: Nejsem si teda úplně jist, jestli to platí i pro Galaxy Mini, který je trošku starší. Ve stavové liště Vám najede aspoň informace o připojení, nebo vůbec nic?

[10205-shot-000108-png]

V notifikacni liste by se mela objevit ikonka pripojeni USB, rozbalit notifikacni listu, klepnout na ono oznameni o pripojeni, objevi se obrazovka s dialogem "Připojit úložiště USB" dotykem potvrdit, ve windech naběhne okynko s moznostmi pripojeneho disku USB. Plati pro Galaxy Ace, postup pro Galaxy Mini se starsim Androidem 2.3 je stejny.

[http://pc.poradna.net/file/view/10207-sc20120726-1   41509-png][http://pc.poradna.net/file/view/10208-sc20120726-1   41626-png]

Edit: vytahnout kartu, vrazit ji do ctecky, pretahnout z ni potrebna data nejde?
A kdo ma hezci sipku, ja nebo Krata?:-D