Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdeleni disku

Dobry den, mam notebook Lenovo Ideapad U400 a potreboval jsem vymazat OS a nainstalovat ho znovu ciste, to vsechno jsem provedl.
Mam v notebooku dva HDD, jeden 32GB SSD a jeden klasicky 500GB, kdyz jsemn otebook koupil, tak byl nejak nainstalovany OS a mel jsem i zrycleny start OS, diky tomu SSD.
Ale kdyz jsem provedl ja cistou instalaci na onen SSD, tak byl rychle zaplnen a uz jsem na nem nemel misto, tudiz jsem musel OS odstranit a nainstalovat ho na klasicky 500GB, ale uz nemam zrychleny start OS.
Zajima me, jak docilim toho, aby jsem mel zrychleny start jako po koupi a zaroven nemel ihned zaplneny ten SSD. (Samozrejme jsem tam instaloval pouze OS a dalsi veci jsem hazel na druhy disk, jde spise o to, kdyz si chci pak dat do slozky Hudba pisnicky, tak se mi tim zaplni automaticky ten mensi disk, kde je OS, ale po koupi, i kdyz jsem si daval muziku a filmy do slozek uzivatele, tak se mi to automaticky davalo do toho vetsiho disku.)

Takze mi jde jen to, jak znovu docilim rychleho startu Windows 7? :)

Dekuji

Prave, taky se mi to zdalo malo, ale kdyz jsem ho koupil, tak to meli nejak udelane, ze to slapalo v pohode a mel jsem tam porad dostatek mista, ale kdyz jsem to tam nainstaloval ja, tak jakmile jsem instaloval hru i do druheho disku, tak mi to chte nechte sezralo nejake to misto i na tom SSD. :/