Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno inulll (potebuji změnit hardwerovou akcerelaci)

dobrý den... potřebuju pomoct, byl bych moc vděčný kdyby jste mi pomohli:) potebuji změnit hardwerovou akcerelaci, když to dám na trojku (na jakoukoliv) tak se mi zobrazí:

uložení nového nastavení do registru se nezdařilo

prosím... budu opravdu moc vděčný za vaší pomoct
děkuji

Změna předmětu, původně: inulll
Volte výstižný předmět
http://pc.poradna.net/a/view/690384-jak-se-ptat-kd yz-vas-zlobi-pocitac
(Kráťa) (Kráťa)

Tak jsi možná (ale asi ne) četl ten text, kterej se ti objevil při zadávání dotazu:

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

A pak by ses mohl trochu rozepsat o tom, co vlastně děláš a co ti nejde. Nevidíme ti přes rameno.

nejde mi jedna hra musím změnit hardwerovou akceleraci a bych jí mohl hrát hrát mám stolní počítač Hp win7 2gb ram myslim grafická nebo nevim co ale myslim direct 9 něco fakt sem ***** já vim a potřebuju rozjed hru minecraft pro mýho pětiletýho bráchu kterej se furt dívá na lets playe a měl sem xp a tam mi to v poho šlo fakt nevim co a jak když tu hru spustim zadám méno chvilku černá obrazovka a naběhne mi tam velkej text a potom nic

Moc tomu tvýmu textu nerozumím, ale zkusím z toho něco vyfiltrovat a zeptám se a ty odpovíš na všechny moje otázky.

- bylo tam Win XP a teď je tam Win 7
- chceš tam hrát hru Minecraft, která na Win XP jela a na Win 7 ti nejdede
- Win 7 sis instaloval sám? Jestli ano, máš všechny ovladače, zvláště ovladače chipsetu a grafické karty?
- co tam máš vůbec za grafickou kartu?

Pokud nedokážeš zjistit typ grafické karty, tak se na všechno vyser a odnes to někomu, kdo to zvládne. Zjistit grafickou kartu je trivialita.

A začni dělat mezi větama tečky, nedá se to číst.

za 1. to nevim ten počítač sem dostal (ale nejspíš jo)
za 2. ano na xp mi šla a ted mi na win 7 nejede
za 3.nic sem si neinstaloval... a ovladače tam nemám, o chipsetu nic nevim
za 4. u grafický karty mám všechno není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,

Doposud jsem pochopil toto:

za 2. ano na xp mi šla a ted mi na win 7 nejede

Takže ti ten Minecraft šel na jiným počítači, že ano? Takže to sem vůbec nepleť, podstatný je to, že to nejede na tvým počítači.

za 3.nic sem si neinstaloval... a ovladače tam nemám, o chipsetu nic nevim

Někomu to odnes, netušíš základní pojmy. Můžeme ti tu dát rady, ale nebudu tě učit základy. Pokud chceš radu na auto na fóru o autech, taky musíš něco základního o autech vědět, nestačí vědět, kde je volant a jak se kvedlá šaltrpákou.

za 4. u grafický karty mám všechno není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,není k dispozici,

Chápeš alespoň ty sám, co to má znamenat?

už jsem vyndal a zandal tu kartu...
a ted mi to píše: zařízení pracuje. správně místo toho:
Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)
ale furt mi nejde žádná hra ani změnit hardwareövá akcelerace