Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD format zo suboru .ogm

zdarek.chcel by som od vas radu na toto: mam video vo formate OGM.asi nieco ako AVI.je to video a obsahuje 2 audio stopy a titulky v jednom subore.chcel by som to prekonvertovat do DVD formatu tak aby to tam vsetko ostalo.ak viete poradit,budem velmi vdacny..thx:beer:

takze som cez DVD Author GUI dal authorovat DVD.dal som tam 1 video stopu,2 audio stopy,2 titulky..

teraz ten proces akurat prebieha ale v logu mi teraz vypisuje-vid obrazok(toto je len zachytenie print screenom,je to ovela dlhsie):

[untitled.JPG_46.7kB.html]

a potom zacne pisat: WARN:audio signal out of range: -132445(no a cislo sa samozrejme stale meni)

neviete nahodou co by mohlo byt zle?
dakujem

edit: vysledok je opat taky,ze dvd ma polovicnu dlzku,pricom je ten film cely:-/,titulky sa zobrazuju chybne..napadlo ma ci tam nie je rozdielne fps alebo co,ale to mozno strielam inde:-D