Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri instalaci androidu 4

Dobry den,
mam problem pri instalaci androidu 4 na x10 mini pro, nemuzu nainstalovat kernel protoze mi to vzdy po nacteni souboru ftf i vzdy napise error. Ted tam mam android 2.37.PPri instalaci teto verzi jsem nemel problem tak jsem pouze instaloval android 4 pomoci instalaci ze souboru zip. Instalace probehla uspesne, ale pri spousteni se mi zasekne pri uvodnim napisu xperia.
POradte mi prosim nekdo co bych s tim mohl udelat.Dekuji.

Odkud jsi sehnal ten *.zip soubor? Oficiální si stáhne Android sám přímo od výrobce (když ho vydá) se zabudovaným updaterem, který následne i zkontroluje, zda ten balík je určen pro ten typ mobilu. S nejvěčí pravděpodobností se nejadnalo o balík pro tento mobil.

No mam tam ted android 2:3:7 a to neni oficialni verze takze jsem tam uzmel cwm recovery a root. Wipe jsem provedl v tom cwm recovery a instalaci jsem nasel na foru xda a mel jsem tam instalovat kernel jenze ten mi tam nesel nainstalovat protoze pri zahajeni flashovani napise error zapnete ladeni ale ja ho mam zaplnuty. Potom jsem. Kdyz to neslo flashnout to jadro tak jsem pokracoval.stahl soubor android 4 pro x 10 mini pro. A instaloval normalne pres cwm