Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3 tabulky vedle sebe

Ahoj potřeboval bych dostat 3 tabulky vedle sebe.
Napsal jsem si kod ale ta co je na pravo už mi skočí na další řádek.
Prosím poradíte mi kde je chyba? Díky.

      <table border="1"  align="left">
  <tr>
    <td bgcolor="#f0f0ff" ><a href="file:Seznam albABCD.txt" target="blank"><b>&nbsp&nbsp[  Abecední seznam alb  ]</b></a></td>
  </tr>
</table>
<table border="1"  align="center">
<tr>
    <td bgcolor="#ffff0f" ><a href=""target="blank"><b>Sem pak dáš to další</b></a></td>
  </tr>
</table>
  <table border="1"  align="right">
    <tr>
    <td bgcolor="#0DFFF9" > <a href="file:Seznam alb.txt" target="blank"><b>[  Seznam alb podle roků  ]&nbsp&nbsp</b></a></td>
  </tr>
</table>

Asi se nikdo raději nemá ptát, proč to dáváš do tří tabulek, namísto do jediné (se třemi sloupci).

<table border="1" style="float: left;" width="33%">
	<tr>
		<td bgcolor="#f0f0ff">
		<a href="file:Seznam%20albABCD.txt" target="blank"><b>[ Abecední seznam
		alb ]</b></a></td>
	</tr>
</table>
<table border="1" style="float: left;" width="33%">
	<tr>
		<td bgcolor="#ffff0f"><a href="" target="blank"><b>Sem pak dáš to další</b></a></td>
	</tr>
</table>
<table border="1" style="float: left;" width="33%">
	<tr>
		<td bgcolor="#0DFFF9"><a href="file:Seznam%20alb.txt" target="blank"><b>
		[ Seznam alb podle roků ]</b></a></td>
	</tr>
</table>