Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalování windows 7

Zdravím,

při zapnutí notebooku mi padal systém a místo přihlášení se notebook restartoval,tak jsem se rozhodl pro přeinstalaci Windows.
Při spuštění disku mi instalace nabídla opravu,ale půl hodiny jen běželo vyhledávání problému a nic se nedělo.Protože mi instalace nenabídla přeinstalaci,klikl jsem na "restore image" a spustilo se načítání.Po načtení z posledního čtvrtého DVD se počítač restartoval a naběhla pouze obrazovka s windows motivem a kursor který reaguje na pohyb,ale to je vše.
Z téhle zálohy už jsem jednou přeinstalaci provedl,takže DVD jsou asi v pořádku.Díky moc za radu co s tím.

v nouzovém režimu si vyčti product key tvých windows, pokud nemáš poznačen jinde.
vytáhni disk, připoj do stolního pc, zálohuj z něj data co chceš zachránit (ne programy).
zruš ten disk, vytvoř na něm primární oddíl 64gb pro budoucí systém a zbytek pro data.
vrať disk do notebůů, nainstaluj w7.
driver chipsetu a další ovladače.
nastav si cesty k dokumentům na d:
doinstalovat aplikace.
záloha čerstvého systému do image-souboru na d:
vrať z pc data na d: