Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ve Firefoxu (nefunguje posuv stránky kolečkem myšky)

Zdar lidi,od posledních verzí prohlížeče mám malý,ale otravující problém.Po zobrazení stránky mi hned nebo po chvíli přestane fungovat posuv stránky kolečkem myšky.Musím znovu kliknout na pole stránky,pak to jde.Nechtěně přitom klikám na reklamu,či bánery,to otravuje a zdržuje.:-)]:( Poraďte prosím co s tím,na Firefox jsem zvyklý,nerad bych měnil
Změna předmětu, původně: Problém ve Firefoxu (Kráťa)

Uz som to tu pisal viackrat sposobuje to (a aj dalsie problemy a chvilkove tuhnutia) najnovsia srackoverzia flashplayeru 11.3.x ci kolko, treba to odinstalovat (na adobe.com je odinstaler) a nainstalovat starsiu verziu 11.2.x ci kolko, da sa na to doklikat na adobe.com ked klikas na flashplayer a potom na "mam iny os" tam je potom aj odinstaller a aj starsie verzie, a zo stiahnuteho zip baliku 11.2xx vybrat verziu pre spravne Win (zo spravnej zlozky) a tu bez "ax" na konci nazvu. A po instalacii zaskrtnut "nikdy neponukat update"
S 11.2xx ide scrollovanie bezproblemu a flash je bez tuhnuti atd

nj, sem si myslela, ze to bude neco s flashem, bo ta nova verze nasekala problemy na vic mistech -.-
kazdopadne to nefunkcni scrollovani u videi chvili preziju a jinde mi to problemy nedela :)

cim vacsia firma tym vacsi smejd - to bohuzial pozorujem uz niekolko rokov az desatroci a cloveka z toho ide vystret :) Ja asi aj viem ze preco, v malej firme sa rozhoduju vyvojari sami a robia to dobre ptz vedia co robia. Jak sa firma rozrasta tak sa rozrasta v prevaznej miere o kdejakych kravatakov ktori nemaju o nicom ani sajnu a jedine co vedia je robit uplne blbe rozhodnutia a nasrat tym tych schopnych ludi tak ze daju vypoved a kravatak si mysli ze jaky on je frajer ze namiesto nich zamestnal 3cinanov preskolenych kuchar casnik a ze dokonca este aj usetril lebo cinan kuchar programuje za polovicu :D Vidim to v praxi, jak aj nasa firma "rastie" pricom sucasne s rastom firmy sa pocet spickovych a znalych pracovnikov vo firme znizuje ptz proste to nevydrzia a daju vypoved, az je z toho cloveku zle.