Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP ProBook 4720s strašně topí :(((

chci se zeptat co mám dělat když mi notebook HP Probook 4720s strašně topí.Když ho zapnu tak se okamžitě zapne větrák a to nemluvím když zapnu novější hry (FIFA 12,Battlefield 3...)koupil sem si chladící podložku s třemi větráky ale moc to nepomáhá.NTB má starý asi rok a půl.Teplota když jsem na internetu je cca 40°C a když hraju hry tak stoupne k 70°C.

Jedna se o znamy problem.
Zaneseny vetrak
http://pc.poradna.net/q/view/725307-hp-probook-451 0s-problemy-s-prehrivanim
EDIT

i notebook HP Probook 4720s strašně topí.Když ho zapnu tak se okamžitě zapne větrák

TO JE vlastne vlastnost. Pokud neni prilis zaneseny, mel by se s nabihanim Win a s plnym nabehnutim do OS ztisit, pripadne vypnout.

Teplota když jsem na internetu je cca 40°C a když hraju hry tak stoupne k 70°C.

to mas velmi krasne teploty, jsou v poradku, tak by to melo byt.
Mozna ale ty nizke teploty jsou zpusobeny

koupil sem si chladící podložku s třemi větráky ale moc to nepomáhá

samotné teploty problém nejsou, jsou v pohodě, pokud jsi to měřil věrohodně. pokud book opravdu topí, mluvíme o 75°C v klidu a téměř 100°C při zátěži.

každopádně rozebrání není problém, sám to u svýho probooka dělám pravidelně. Je ale možné, že oddělání klávesky nebude stačit a budeš muset demontovat víc věcí, aby jsi se k větráku dostal a ručně vyjebal mazlavý humus u větráku. Každopádně furt mi nesedí ty teploty.

Alfonz: jsi si jistej že řve zajebanej větrák, když jsou teploty ok? Nebo prostě řve každej zajebanej větrák bez ohledu na teploty?

sundej klávesnici a pod ní jsou dva krycí plechy .Ten nad procesory odmontuj a už ho tam nevracej. Uvidíš jak se přestane zahřívat. Mám to odskoušené a teploty v klidu jsou okolo 35% a v zátěži jdou na 65 % . Není třeba panikařit .