Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ACRONIS nechce pracovat

Dobrý den

Koupil jsem tuto ZD - DFI-G4V621-B (hlavně kvůli ISA slotům pro měřící karty) a mám s ní problém, tak bych měl pár dotazů.

ZD má verzi BIOSU : Phoenix - Avard BIOS v6. 00PG, snad je to správně.

Deska je osazena procesorem Intel pentium 2.6 Prescot
BIOS načte pouze 1.3G , ale systém 2.6G, což není tak velký problém. Velikost HDD BIOS načte o.k.
Na správu HDD a zálohování používám nástroje od fy ACRONIS - Disc director suite 10, a tam mám právě větší problém :

Program při boot z bootCD ACRONIS nepracuje korektně a při zavádění vytuhne. Pokud odpojím fyzicky HDD SEAGATE 160 GB 7200rpm, ATA 100, 8MB,
tak se zavádění programu chová korektně až po hlášku " nenalezen fyzický disk"

Proto mám dotaz jestli tento problém může vyřešit upgrade BIOSU?
Pokud bych musel flashovat, tak prosím, jestli někdo neví link na stažení aktual. BIOSU, nějak ho nemohu na tuto ZD najít, ani na mateřských stránkách.

Nástroje ACRONIS používám delší dobu na více PC a zatím žádný problém.

celá PC sestava :

DFI - G4V621-B
Prescot 2.6Ghz
DDR 333 512K
DVD-RW- LG- -GSA-H10N
HDD SEAGATE 160 GB 7200rpm, ATA 100, 8MB

děkuji za ochotu

Máš v biosu správně nastavenou frekvenci a násobič procesoru?
Ten disk máš připojen kde? Primary Master? Je naformátovaný, rozdělený?
Pokud máš Acronis DDS 10 zakoupený, máš právo na technickou podporu výrobce... Případně se podívej na jejich web, jestli neexistuje nějaký update/patch.

frekvence procesoru bude správná když ji systém detekuje 2.6G, aspon podle technika, který PC oživoval.Potom HD sformátoval a předal mi ho. Já ted chci použít Acronis DDs 10 na rozdělení HDD a narazil jsem.

disk je připojen na Pimary - master , mechanika na Primary- master

tak jsem se kouknul pořádně a je to zapojené Primary - master-HDD a Secondary- master -mechanika. Já už jsem to zkoušel přehazovat, tak jsem s toho zblblej. Nejvíc mě štve, že nemůžu najít Bios na tuto desku]:(