Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou spustit Windows

Ahojte,

mám problém s mím notebookem. Postupně se mi zpomaloval jeho chod až se jednou zasekl a už nešly zpět nahodit windowsi. První fáze byla taková, že se plocha načetla ale dále nereagovala a musel jsem znovu restartovat, po delší době to došlo do fáze, kdy windows uvízl v instalaci a stále dokola se restartuje a nic se neděje. Tady přikládám video celého procesu http://www.youtube.com/watch?v=NuULMT_Pd38&feature =youtu.be . V počítačích velký odborník nejsem tak prosím o odpověď.
Změna předmětu, původně: ODROVNÁNÍ WINDOWSU
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Máš to rozbitý. V psychologii moc velký odborník nejsem, tak mi řekni, co vlastně chceš?

Pokud neumíš instalovat Windows, možná by to chtělo nějakého trošku většího "znalce", třeba bude umět odpojit všechny přebytečné periferie a zformátovat disk.

Mas naborene Windows
1)zaloha dat
2)recovery OS
http://www.ehow.com/how_6346035_restore-bell-compu ter-factory-settings.html

Ad
1) to asi nezvladnes,
rekni sousedovi, babicce, pritelkyni...
nebo si zaplat (cca 500kc) v obchode s PC/servise PC ve tvem meste

Ad
2)
TO zvladnes sam
pomuze ti prirucka
ftp://ftp.packardbell.com/pub/itemnr/MU.BDM00.017. CZ/MU.BDM00.017.CZ.pdf
pripadne prekladac z AJ
http://translate.google.cz/translate?sl=en&tl=cs&j s=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http% 3A%2F%2Fwww.ehow.com%2Fhow_6346035_restore-bell-co mputer-factory-settings.html&act=url

EDIT

Safe Mode se spousti klavesopu F8
kdybys nevedel kdy tak ji klidne zmackni 10x po zapnuti NTB, vzdy tak s intervalem 3sekundy mezi kazdym zmacknutim

V Safe modu zalohujes data.
Pak muzes zkusit obnoveni systemu do drivejsiho (napr. pred mesicem) stavu - funkcni konfigurace.
Pokud to nepujde / nepomuze to,
zkus to recovery do tovarniho nastaveni.
Asi to ale teda neni F11 ale...
EDIT

Obnova z pevného disku bhem spuštní
Přeinstalování operačního systému Windows a veškerého předinstalovaného softwaru a ovladačů:
1. Zapněte počítač a v průběhu procesu spouštění stiskněte klávesu Alt+F10. Program Packard Bell
Recovery Management se spustí.
2. Klepněte na Restore system from factory default (Obnovit systém z nastavení z výroby).

viz manual
ftp://ftp.packardbell.com/pub/itemnr/MU.BDM00.017. CZ/MU.BDM00.017.CZ.pdf