Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype překladač (jak vypnout)

Zdravím,když někomu píši a odešlu zprávu (normálně v češtině) tak pod textem my to přeloží do anglického jazyka (velká británie), a nevím jak to vypnout , v nastavení sem nic nenašel ohledně překládání.
Změna předmětu, původně: Skype překladač (Kráťa)

když někomu píši a odešlu zprávu (normálně v češtině) tak pod textem my to přeloží do anglického jazyka

To bude nejakej bug,

Skype po nejnovejší aktualizaci, prej posíla kde komu, kde co.

A v tvé verzi, ten přeložený text do angličtiny, určený pro automatickou analýzu u protiteroristického oddelení, nevím které služby, posíla sám sobé .... :-D

Proste bug ...