Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nenaběhne

Dobrý den,chtěl bych se zeptat:Když zapnu pc,tak naběhne až po ten orázek windows 98,jak tam běhá ta čarka ,a potom to napíše něco o Hardisku,nestihnu to přečíst a pc se vypne,nevíte co by to mohlo být,děkuji.

pred startem Windows (po kontrole pameti a zobrazni informaci o BIOSu) mackej F8.
Vyber si bud Nouzovy rezim bez prace v siti nebo Rezim systemu MS-Dos.
Rozbehne se to ?
Pokud ano, tak spust ScanDisk (ve Windows prava mys na disku / Vlastnosti / Nastroje), v dosku prikazem Scandsk C: