Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení ve windows.

Ahoj,
mám následující problém:
Mám systém Windows 7 (profesional 64 bit) a tam sdílenou složku.
Nastaveno, že tam může user "Everyone" vše a vypnuté sdílení chráněné heslem.
Když se připojím na PC přes IP adresu (\\192.168.x.x) z:
a) Windows XP - Funguje, vidím složku, soubory, mohu vše.
b) Windows 7 - Funguje, vidím složku, soubory, mohu vše.
c) Windows server 2003 - Funguje, vidím složku, soubory, mohu vše.
d) Windows server 2008 R2 - NEFUNGUJE! - Chce to po mě jméno a heslo a děsně mě to vytáčí, protože je to jediné místo, kde to nejde. :D :(
Nechápu a nevím, kde a jak to změnit, aby to šlo.
Nevíte někdo?
Předem mnohokrát děkuji za pomoc! :)

mpok

MM..: Doménu nepoužívám.
touchwood: Asi standard, nejsem si vědom, že bych někde měnil ověřovací protokoly. :)
Nejvíc je divné to, že před reinstalací windows 7 na notebooku to šlo, viděl jsem na tu sdílenou složku ze stejného serveru, ale po reinstalaci ne. Nevím, kde co chybí, když to od jinud funguje... :(