Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mě na internetu video

čau doufán že se najde někdo kdo mi poradí. Mám pevné připojení k internetu 2,5Mb/s, stahování a vše ostatní funguje ok ale pokud například sleduji na internetu živé vyslílání nějaké televize tak se mě video neustále seká a ukládá do vyrovnávací paměti. podotýkám že v minulosti to nikdy nedělalo i když jsem měl pomalejší připojení (1Mb/s). nevíte kde by mohl být problém?? Zkoušel jsem vše co mě napadlo ale nic nepomáhá. Za případnou pomoc budu moc rád.

Problem by mohol byt v tom ze server odkial to pozeras je pretazeny, alebo v tom ze tvoje terajsie pripojenie je mozno na papieri "2.5Mb/s" ale v skutocnosti rozdelene na 100 pouzivatelov apod :-) Skus si test rychlosti pripojenia, co ja viem napr. test.rychlost.cz

.. alebo ako uz pisali vyssie, zvysit si vyrov.pamat v prehravaci v ktorom sa to prehrava (zavisi od toho v akom formate je to video a ako mas nastavene asociacie v PC - t.j. aky prehravac sa ti spusti)... Tipujem to ale na pomale pripojenie alebo pretazeny server, ako som pisal vyssie, ono to "nacitava sa do vyrovnavacej pamati" sa totiz zacne vtedy, ak sa vyrovnavacia pamat vyprazdnila, a teda uz nie je co prehravat - t.j. nedochadza k tebe potrebne mnozstvo dat, t.j. pomale pripojenie alebo pretazeny server...

a prave v tom case sa ti aj seka video?
Skus aj test na nejaky zahranicny server, napr. speedtest tam si klikni dole na "Speedtest jetzt starten" a pozri si pod grafom aku mas rychlost. V tom istom case (hned po teste) aj skus pozerat nejake video ktore sa ti udajne seka. Odkial (z akeho servera) pozeras to video? Skusal si niektoru normalnu cesku TV - live vysielanie na ich strankach? Tiez sa ti seka?