Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení monitoru k PC

Dobrý den. Koupila jsem si nový PC, připojila k němu monitor, ale zbyl mi jeden kabel (připojuji foto), nevím, k čemu je a jestli musí být zapojený. Taky u monitoru bylo CD, neinstalovala jsem ho a monitor funguje. Musí se to CD instalovat? Poraďte prosím. Děkuji. Jinak mi PC už běží...

A kam nejde zapojit? Do monitoru, nebo do počítače? Jestli ho dodávají k monitoru, musí tam jít strčit. Pokud máš nějakej hodně starej počítač, nebo notebook, tak je možný, že nemá patřičný výstup, i když je to dnes už standard.