Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak ziskat hodne spamu co nejrychleji..

Zdravim vsechny.. Obracim se na nejakou dusi spriznenou s undergroundem. Testuju tu novou verzi jednoho antispamoveho reseni a potreboval bych, aby se jedna adresa co nejrychleji dostala na nejaky mailing list. ta adresa je spam@radobyl.eu, projistotu to tu napisu podruhe, aby nejaky prohledavaci robot mel vetsi sanci ze ji nadje spam@radobyl.eu. Kdyby jste o nejakem zpusobu vedeli.. ( uz jsem probiral karantenu stavajiciho antispamu, vsude mozne jsem dal unsuscribe, zaregisroval se na ruznych pochybnych strankach atd.. ).. nejak mi dosly napady. Diky

zalezi co definujeme jako spam. Tohle reseni resi pouze aktualni spamove hrozny.. aktualni zaplavy, viry co rozesilaji spam a tak podobne.. kdyz si poslete dva mesice stary spam, tak uz to neni povazovano za spam, tak ho to normalne pusti protoze to neni aktualni. Tim se dostavame k tomu, co kdo povazuje za spam.. nekdo povazuje za spam postu od sve byvale pritelkyne a nebo rakove ty vecne kolovaci emaily..