Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju poradit s výběrem grafické karty

Cs hledám grafickou kartu na hry podle možností PC : zákl. deska - FUJITSU SIEMENS D2164-A1, Intel Pentium 4 (3.2 Ghz), 2 GB RAM, zdroj 250 W.
GK musí být nízkoprofilová, protože case je malý a není moc místa.
Našel jsem http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 0600000019CL&Search=nvidia%20gt%20520&SearchType=1 , ale nevyznám se v tom tak nevím jestli ji koupit. Poraďte prosím

PC jsem koupil za par stovek od kamose ze na tom budu hrat wowko ae je tam jenom integrovana Intel GMA 950 takze potrebuju nejakou GK která ho slusne utahne a taky jsem ted nasel par starsich dobrych her ktere nerozjedu jenom kvuli te int. GK
potrebuju neco co rozjede hry do cca 2009-2010

BTW: vim ze ten PC stoji za **** ae ted stejne nemam moc casu na nejake poradne hrani takze mi to zatim bude stacit rozjedu aspon neco