Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPUFan does not function properly..

Zdravím. Můžete mi prosím poradit? pri pousteni PC, pri nabihani programu na liste u hodin mi zčernal obraz na monitoru. (Nekdy hodi modrou obrazovku s chybou). Tak dám reset a zase jen cerna obrazovka a PC nenajede. Vzdy najede az po nekolikate kdyz vypnu a zase zapnu zdroj. Dnes se mi dokonce na monitoru pri startu objevil napis: CPUFAN does not function properly!!
Myslite ze by pomohl jen format? Sestavu mam: AMD Athlon 1700+, MB Jetway V266B, 320MB RAM, NVidia GeForce MX 32MB, Zdroj Fortron 300W-novy, Windows XP.

Nespousti se ti po startu SpeedFan ci podobna otravnost? Odtud by IMHO (j.) byla ta hlaska. Ta eskamotaz se zdrojem poukazuje na to, ze jde pravdepodobne PS do kytek. Chory zdroj by mohl i za to, ze se ti pecko nechova "properly" - nejspis klesne nektere (asi 3.3V) napeti pod limitni mez. Taky mrkni na kondy na desce v napajeni CPU (ta deska je uz docela fosilie) - jsou-li napuchle, jsme doma.

Vzdy najede az po nekolikate kdyz vypnu a zase zapnu zdroj.

Protirecis si. Tohle /viz vyse/ je klasicky priklad odchazejiciho PS. Mam tomu rozumet tak, ze pecko vi, ze zvolis nouzak a nabehne napoprve ::)? Divne...

Pro odstreleni autorunu pouzij RegCleaner (uz jsem to tu dneska doporucoval v jinem threadu) a zrovna si udelej scan registru. Byl bys mozna prekvapen, jaky tam byva *vykriceny dum* ;-)...

No je to tak, ze PC pri startu nabehne az do stavu, kdy se loaduji programy na liste u hodin, pak az to spadne. No a pak nefunguje restart..
Kdyz jedu do nouzaku, tak se tam bez problemu dostanu...Takze mi prakticky nejde jen reset. fakt nvm cim to je a proc..
Ted jsem nasel v EasyCleaneru v "Po spusteni" NVIDIA compatible Windows 2000 Display driver, Version 81.94 ... ??