Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Filmy po domě ...

Zdravím Vás šikulové,
chtěl bych se s Vámi poradit, jak dostat film z externího disku do rozvodu po domě (po koaxiálním kabelu), aby jsem se mohl dívat ve více místnostech na film a nemusel by být puštěn třeba počítač, který ,,žere" hodně elektřiny ?

Ještě jedna otázka: jak dostat přes externí harddisk film do tv, který nemá vstup přes USB, ale má HDMI ... přes tohle: http://set-top-boxy.heureka.cz/genius-digiplayer-m edia-player-200/recenze/ ?

Děkuji Vám za radu.

M.

Existujou i multimedialni prehravace s antennim (koaxialnim) vystupem, nejlevnejsi jsem nasel
"Emtec Movie Cube N150H" - ovsem jestli jeho antenni modulator zvladne domovni rozvod a vic televizi, vi buh. Mozna s nejakym antennim zesilovacem...
http://www.onyx.de/xtcommerce/product_info.php?pro ducts_id=20397&refID=IDE

Uvedomujes si, ze pokud budes chtit treba zastavit nebo posunout film, budes muset s dalkovym ovladanim behat po dome? :) (nebo si poridit IR repeater anebo soustavu zrcadel).