Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kompatibilita her s Win8 - zkusenosti

Zdravim.

Jake mate zkusenosti s kompatibilitou her s Win8 RTM? Zkousim par her, co jsem mel na disku stazenych pres Steam, a zhruba asi tak tretina nejede. Jsem sam, kdo ma podobnou smulu?

Nektere padnou hned pri spusteni, nektere projdou uvodni animaci a padnou az pri prepnuti do 3D, nektere padnou po kratkem hrani... Neda se predem odhadnout, ktera hra padne, treba jeden Stalker funguje, a druhej ne.

Hardware je relativne stabilni, ty same hry pod WinXP fungovaly bez problemu.

Kubik

Omyl.

Release to Manufacturing

verzia pre výrobu/distribúciu, nehovorí ale pre distribúciu akému partnerovi je to určené, múže ísť o zostavu vyladenú pre konkrétny hardware, konkrétneho partnera/ov. Značí, kopec ovladačov alebo funkcií system nemusí obsahovať.

Nevedno ....
Že to "uniklo" na torrenty a nedeje sa žiadna snaha o odstavenie .... :-D naznačuje, ide o neoficiálne testovanie a čaká sa na Jóbove zvesti a taky, ako to komunita prijme ....

Tak sa zapoj do stáda Beta, Beta testerov. Microsoft ti dekuje ....

Ono to tu už bylo: W7 Starter