Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojení lan modemu s wifi

Zdarec. Doma mám lan připojení a potřebuji na něj napojit WIFI síť. Potřebuju poradit jestli stačí koupit wifi anténu nebo musím koupit celý routr. Díky za odpověď

A manuál sežral pes.

1.1 Vlastnosti
• Integrovaný AP kompatibilní snormou 802.11n
(zpětná kompatibilita s normou 802.11b/g)

3.1 Výchozí nastavení
Výchozí tovární nastavení jsou shrnuta dále:
• IP adresa sítě LAN: 10.0.0.138
• Maska podsítě LAN: 255.255.255.0
• Administrátorský přístup (uživatelské jméno: admin , heslo: admin )
• Přístup WLAN: zakázáno

http://www.flexidsl.cz/uploads/docs/flexidsl/Návod %20k%20modemu%20Comtrend%20VR-3026e.pdf