Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měnící se obrázek

zdravim chtěl sem se zeptat, jak udělat logo jako obrázek který se mění např. WoW sanctum Otevřeno, a za 10 sekund třeba WoW Instance - Otevřeno. :D Jde to i ve WORDPRESSU, nebo musim do kódu?

Já jsem si to dal do stránky zadarmo.
Některé šablony toto už obsahují a nastavuje se to v administraci. Stačí dodat obrázky.